• 485 m
  • 2 km
  • 1 km
  • ano
  • ano
  • ano
  • ne
  • ne

ČR » Vysočina » okres Havlíčkův Brod » Meziklasí

Chalupa pod Melechovem

typ objektu: penzion

cena ubytování od 120 Kč / osoba / noc
minimální doba pronájmu 1 noci
maximální počet 17 osob
doba nástupu / odjezdu 0 / 0
přítomnost majitele ano
domluvíme se:

Průměrné hodnocení objektu: 6

Počet hlasujících: 2

Poslední aktualizace: 29. 5. 2011

Chalupa pod Melechovem Rodinný penzion v Přírodním parku Melechov, na dohled od hradu Lipnice nad Sázavou, nedaleko přírodní rezervace Stvořidla. Celkem 17 lůžek, (apartmán 8 lůžek, dvoulůžkový pokoj+přistýlka, čtyřlůžkový pokoj+2 přistýlky) vše se sprchou a WC. Možnost vaření, TV, WIFI. Penzion není "luxusní". Je zařízen jednoduše a účelně většinou starším nábytkem. V útulném prostředí poskytuje vše potřebné pro příjemný pobyt. Vchod do penzionu je ze zahrady, majitelé objektu mají svůj vchod z druhé strany domu. Hostům je k dispozici rozlehlá travnatá zahrada (1000 m2) ohniště, pískoviště, stolní tenis, petanque, posezení ve stínu stromů, i bazén 7,5x3,6 m (vyhřívaný solárními panely). Nekuřácké prostředí. V blízkosti turistické stezky, cyklotrasy i běžecké stopy a tenisové kurty, peřeje Stvořidla - ráj vodáků. Dovolená je vhodná i pro rodiny s dětmi, pes možný. Přijedeme pro Vás k vlaku či autobusu. Parkování na zahradě penzionu. Od 120 Kč osoba/noc do 240 Kč osoba/noc.

Vhodné pro

rodina
lyžování
koupání
cyklistika
turistika
na víkend
silvestr
poznávací
houbaření
romantika
skupiny
pro studenty
pro seniory
levné dovolená
business
na vesnici
pro sportovce
s domácím zvířetem
pobyt v přírodě
služební cesta
firemní akce

Popis stravování

Stravování vlastní, k disposici dobře vybavená kuchyňka. Kromě toho je možno domluvit stravování v blízké hospůdce (1,5 km), kde se opravdu dobře vaří.

Sportovní aktivity

V blízkosti turistické stezky, cyklotrasy , běžecké stopy, sjezdovka s večerním osvětlením 6 km, tenisové kurty za výhodné ceny 2,5 km. Peřeje Stvořidla - ráj vodáků 3 km. Možnost vypůjčení lodí v Ledči nad Sázavou 8 km.

Turistické cíle

Hrad Lipnice nad Sázavou (festivaly a kulturní akce), zatopené lomy 6 km. Světlá nad Sázavou rozsáhlý park, podzemní chodby, 6 km. Ledeč hrad, muzeum skla 8 km. Melechov - 707 m n/m (běžecké stopy), jeden z vrcholů Vysočiny 3 km. Jihlava - centrum Vysočiny - ZOO, akvapark, katakomby - 40 km. Hrad Český Šternberk 40 km, možno cestovat Posázavským Pacifikem - k zastávce 2,5 km.

Kulturní cíle

Lipnice nad Sázavou - festivaly a kulturní akce. Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Havlíčkův Brod -koncerty a kulturní akce.

Další objekty v okolí

  • Chata Zálesí

Všechna práva vyhrazena ubytovanilevne.eu | Vytvořil Ubytovanilevne.eu