• 1200 m
  • 3 km
  • 0,1 km
  • ano
  • ano
  • ne
  • ne
  • ne

ČR » Ústecký kraj » okres Chomutov » Loučná pod Klínovcem

SportCentrum Klínovec

typ objektu: penzion

cena ubytování od 450 Kč / osoba / noc
minimální doba pronájmu 2 noci
maximální počet 23 osob
doba nástupu / odjezdu 14:00 / 10:00
přítomnost majitele ano
domluvíme se:

Průměrné hodnocení objektu: 10

Počet hlasujících: 1

Poslední aktualizace: 18. 11. 2011

SportCentrum Klínovec SportCentrum Klínovec sídlí přímo na centrálním parkovišti u sedačkové lanovky "Dámská" - Klínovec Sever. Najdete zde nejen krásné a nově vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a možností připojení k internetu (kapacita pokojů: 3 x 3+2 a 2 x 3+1), ale i restauraci, půjčovnu sportovních potřeb (lyže, běžky, snowboardy, sněžnice, snowjacky, snowblady) a lyžařskou a snowboardovou školu JPK, jejíž instruktoři vlastní mezinárodně uznávanou licenci APUL. V letním období jsou v naší půjčovně k dispozici horská kola, terénní koloběžky, nordic walkingové hole, ale také lukostřelba, disc golf, bungee running či týmové lyže. Přijďte si k nám užít léto!!!

NAVÍC! ! pokud se u nás ubytujete, získáváte zajímavé slevy na zapůjčení sport. vybavení i lyžařskou školu.

Znáte nějaký důvod, proč se ubytovat jinde? ? ?

SportCentrum je Vám navíc k dispozici po celý rok.

V letní nabídce SportCentra je opět půjčovna sportovního vybavení, ale i sportovní aktivity pod vedením školených instruktorů, kteří Vás zasvětí do různých sportovních odvětví jako je např. disc golf, lukostřelba a nordic walking. Připraveny pro Vás jsou i výlety na terénních koloběžkách a horských kolech různé délky a náročnosti, nebude chybět ani nenáročná zábava v podobě týmových lyží a bungee runningu. Kdo hledá adrenalin, jistě ho uspokojí sjezd na terénní koloběžce nebo bobové dráze, či program v lanovém centru. Vrchol Klínovce je vzdálen asi 1 km.

Vhodné pro

rodina
lyžování
cyklistika
turistika
na víkend
silvestr
poznávací
houbaření
romantika
skupiny
pro studenty
pro sportovce
hory
na samotě
pobyt v přírodě
služební cesta
firemní akce

Popis stravování

V ceně ubytování je vždy snídaně. Dle potřeb možno objednat u obsluhujícího personálu polo- či plnou penzi.

Sportovní aktivity

V zimě - nacházíme se v jednom z největších lyžařských center v České republice. Čekají na Vás upravené sjezdovky i trasy pro běžkaře, U-rampa, dětské miniareály.
V létě - cyklistika, terénní koloběžky, nordic walking, disc golf, lukostřelba, bungee running, minigolf, tenisové kurty, krytý bazén, pěší turistika, houbaření...

Turistické cíle

Božídarská rašeliniště a Ježíškova cesta, Blatenský příkop, Blatenská rozhledna, Vlčí jámy, Muzeum Letecké bitvy nad Krušnohořím v Kovářské, Štola Marie Pomocné na Měděnci, zámek Klášterec nad Ohří, hrad Hasištejn, hrad Hauenštejn, lázeňské město Karlovy Vary, historická parní lokomotiva Oberwiesenthal, mořské akvárium Oberwiesenthal, lesopark Chomutov a mnoho dalších...

Kulturní cíle

kino Vejprty, kino Kadaň, kino Ostrov, divadlo Karlovy Vary, divadlo Chomutov

Další objekty v okolí

  • Chata-Adélka

  • MAX Klínovec

  • Penzion Krušný Ráj

Všechna práva vyhrazena ubytovanilevne.eu | Vytvořil Ubytovanilevne.eu