» Liberecký kraj » okres Jablonec nad Nisou » Janov nad Nisou

Chata Slovanka

typ objektu: penzion

cena ubytování od 260 Kč / osoba / noc
maximální počet 20 osob
doba nástupu / odjezdu 15:30 / 10:00
domluvíme se:

Průměrné hodnocení objektu: 6

Počet hlasujících: 0

Poslední aktualizace: 28. 9. 2015

Chata Slovanka

Chata Slovanka - je rodinný pension ( celý objekt je nekuřácký ) nacházející se cca 200 m od SKI areálu SEVERÁK, který poskytuje kvalitní ubytování za super ceny včetně stravovacích služeb zahrnující i možnost pitného režimu. Je tedy vhodným místem na Vaši dovolenou, víkend na kolech či jen pro pěší turistiku, nebo na lyžích na horské chatě Slovanka, která se nachází na nejvyšším vrcholu Hrabětic v Jizerských horách ( vedle rozhledny Slovanka - 820m n.m.), leží nedaleko lyžařského střediska Severák. Dále nabízíme možnost zajištění rautů, promocí i večírků až pro 50 osob. Stejně tak jsme vhodným místem pro uspořádání Školy v Přírodě, Lyžařské výchovně vzdělávací zájezdy či Zotavovací akce - krátkodobé pobyty ( školní výlety, soustředění apod. ). Čeká na Vás domácí česká kuchyně, čepované plzeňské pivo a domácí atmosféra rodinného přístupu celého personálu, ZDARMA WIFI po celém objektu a možnost KULEČNÍK -  POOL či ŠIPKY.V zimě možnost sáňkování u objektu chaty, parkování přímo u chaty na soukromém parkovišti  - zajištěno uzamykatelnou závorou. Okolí Hrabětic je též ideálním místem pro běžkaře a cyklisty - je zde nástup na Jizerskou magistrálu, nově k nám vede upravovaná běžecká stopa ze směru od Josefova Dolu a Horního Maxova.


Středisko Severák, které se rozkládá vedle kopce Slovanka – to znamená 4,9 km sjezdovek a  11 vleků, je  tím ideálem pro širokou vrstvu lyžařů od nejmenších po dospělé. Až tři kilometry sjezdových tratí jsou uměle zasněžované. Mírné i prudší svahy kopců jsou ideální jak pro začátečníky, děti i zkušené lyžaře. Pro děti je zde nově vybudované dětské vyžití na mírném svahu či lyžařská školička. V letošní sezóně bude mezi Severákem - Tanvaldským Špičákem a Bobovou dráhou v Janově nad Nisou jezdit SKIBUS, který je po prokázání se naším skipasem ZDARMA. Na 3 a vícedenní skipas zakoupený na Severáku bude možné lyžovat ZDARMA 1 den na Tanvaldském Špičáku a při prokázání se skipasem na Bobové dráze v Janově nad Nisou je možné získat jízdy ZDARMA.


Od parkoviště u Kapličky je možno si vybrat některou ze značených tras Jizerské magistrály.


Lokalita umístěná jen několik kilometrů od Jablonce nad Nisou i Bedřichova skýtá netušené možnosti zábavy, sportu a relaxace. V blízkosti okolí možno sběr hub a borůvek.


 


Neváhejte se za námi rozjet - těšíme se na Vaši návštěvu u nás.


 


 


Běžecké tratě - Jizerské magistrály, sjezdové tratě v lyžařském středisku Severák.Přehradní nádrž Josefův důl - největší zásobárna pitné vody v oblasti, rozhledny Královka, Černá Studnice; protržená přehrada na Souši, Jedlovy vodopády. Výborná dostupnost Liberce - cca 10km, zde je možno navštívit ZOO, Botanickou zahradu, aquapark Babylon ... Možnost ZDARMA navštívit místní sklárnu VITRUM.


 


 


 


Další objekty v okolí

 • Penzion Zelinka

 • Penzion Sluneční stráň

 • Penzion Hluboky Potok

 • apartmán U nás

 • Horská Chata Zvonice

 • Hotel Na BAŠTĚ

 • Chata Jana

 • Chata Zvonice

 • Hotel Merkur

 • Penzion Bazalka

 • Hotel Bon

 • Pension Max

Všechna práva vyhrazena ubytovanilevne.eu | Vytvořil Ubytovanilevne.eu